People

  • Clear filters
people search by:

CATEGORY
CONTACT_EMAIL
DIVISION
EXTENSION_NUMBER
IPEXTENSION_NUMBER
SIPEXTENSION_NUMBER
OFFICE_NUMBER
PROJECTS
CLOSER
Acciari, Victor vacciari@ifae.es +34 92 242 5743 +34 92 240 5678
Arteche, Carlos carteche@ifae.es +34 93 581 4772
Artero, Manuel martero@ifae.es +34 93 170 2711
Ballester, Otger otger@ifae.es +34 93 170 2704
Balza, Marta mbalza@ifae.es +34 93 150 3155
Blanch, Òscar blanch@ifae.es +34 93 172 0689
Bogavac, Danijela dbogavac@ifae.es +41 22 767 4026
Boix, Joan jboix@ifae.es +34 93 254 1128
Bosch, Joaquim qbosch@ifae.es +34 93 170 2724
Bosman, Martine bosman@ifae.es +34 93 172 0688
Cabayol, Laura lcabayol@ifae.es +34 93 170 2709
Cado, Yann ycado@ifae.es +34 93 581 4772
Campos, Marc mcampos@ifae.es +34 93 150 3153 +34 93 581 2822
Cáncer, Victor vcancer@ifae.es +34 93 581 25 25
Cárdenas, Cristina (UAB) cardenas@ifae.es +34 93 164 1650
Cardiel Sas, Laia laia@ifae.es +34 93 394 1902
Casado Lechuga, M. Pilar (UAB) casado@ifae.es +34 93 164 1688
Casanova, Raimon rcasanova@ifae.es +34 93 164 1660
Castillo, Lucía lcastillo@ifae.es +34 93 581 3213
Cavalli-Sforza, Matteo cavalli@ifae.es +34 93 172 0686
Chmeissani, Mokhtar mokhtar@ifae.es +34 93 170 2705
Colaç, Merve mcolak@ifae.es +34 93 170 2711
Colombo, Eduardo colombo@ifae.es +34 92 242 5743 +34 92 240 5678
Crespo, José María (UAB) crespo@ifae.es +34 93 175 1512
Delfino, Manuel (UAB) delfino@pic.es +34 93 164 1657
Delgado, Noel ndelgado@ifae.es +34 93 581 4772
Demirbozan, Umut udemirbozan@ifae.es +34 93 170 2709
Divya dsaina@ifae.es
Do Souto, Elia edosouto@ifae.es +34 93 176 0007
El Kouraichi, Ijlal ijlal@ifae.es +34 93 170 2718
Escribano, Rafel (UAB) rescriba@ifae.es +34 93 581 2848
Esparbé, Isaac iesparbe@ifae.es +34 93 175 1514
Fernandez, Clara cfernandez@ifae.es
Fernandez, Enrique (UAB) enrique.fernandez@ifae.es +34 93 172 0685
Forn Díaz, Pol pforndiaz@ifae.es +34 93 175 1518
Forster, Fabian forster@ifae.es
García Rodríguez, Jorge jgarcia@ifae.es +34 93 254 1128
García, Rafael rgarcia@ifae.es +34 93 189 0008
Gatti, Marco mgatti@ifae.es +34 93 170 2709
Gaweda, Javier Alejandro gaweda@ifae.es +34 93 581 4772
Gaya, Josep gaya@ifae.es +34 93 164 1651
Giannini, Giulia ggiannini@ifae.es +34 93 581 3213.
Gkougkousis, Vagelis vgkougkousis@ifae.es
Gómez Antonia agomez@ifae.es +34 93 164 1652
Gómez Sánchez, Marta mgomez@ifae.es +34 93 164 1653
González Torreblanca, Alex alexgt@ifae.es +34 93 241 8996
Grieco, Chiara cgrieco@ifae.es
Grinschpun, Sebastián sgrinschpun@ifae.es +34 93 170 2723
Grinstein, Sebastian (ICREA) sgrinstein@ifae.es +34 93 170 2701
Guinó, Alex aguino@ifae.es +34 93 150 3152 +34 93 581 2822
Hornung, Dirk dhornung@ifae.es
Illa Laguna, José María illa@ifae.es +34 93 304 0885
Jamin, Matthias (ICREA) jamin@ifae.es +34 93 170 2715
Jesús-Valls César cjesus@ifae.es
Jimenez Rojas, Jorge jjimenez@ifae.es +34 93 280 2064
Jouvin, Lèa ljouvin@ifae.es
Juste, Aurelio (ICREA) juste@ifae.es +34 93 175 1516
Karathanasis, Christos ckarathanasis@ifae.es +34 93 170 2708
Karjalainen, Marie mkarjalainen@ifae.es +34 92 242 5743 +34 92 240 5678
Kazakos, Stergios skazakos@ifae.es +34 93 170 2708
Kerszberg, Daniel dkerszberg@ifae.es +34 93 170 2710
Kolstein, Machiel mkolstein@ifae.es
Korolkov, Ilya korolkov@ifae.es +34 93 164 1663
Lobregat, Xabier lobregat@ifae.es
Lux, Thorsten tlux@ifae.es +34 93 170 2702
Macías Montero, José jgmacias@ifae.es +34 93 170 2703
Manera, Marc mmanera@ifae.es +34 93 176 3966
Marquez, Patricia pmarquez@ifae.es +34 92 240 5556
Martinez Carmona, Oscar omartinez@ifae.es +34 93 247 9264
Martínez Pérez, Mario (ICREA) mmp@ifae.es +34 93 175 1519
Martínez, Manel martinez@ifae.es +34 93 172 0687
Masjuan, Pere masjuan@ifae.es +34 93 581 1307
Massó, Eduard (UAB) masso@ifae.es +34 93 581 1755
Matias, Joaquim (UAB) matias@ifae.es +34 93 581 1510
Méndez, Antonio (UAB) mendez@ifae.es +34 93 581 3095
Menendez Alexis amenendez@ifae.es +34 93 170 2708
Miquel, Ramon (ICREA) rmiquel@ifae.es +34 93 170 2726
Mir, Lluïsa-Maria mir@ifae.es +34 93 164 1689
Moralejo Olaizola, Abelardo moralejo@ifae.es +34 93 164 1662
Moreno, Carlos cmoreno@ifae.es
Moretti, Elena emoretti@ifae.es +34 93 170 2710
Mundet, Julià jmundet@ifae.es +34 93 176 3980
Muñoz,Jose Luis jlmuñoz@ifae.es +41 22 767 4026
Ollé Aguilera, Jan jolle@ifae.es +34 93 58 68329
Orlando, Nicola norlando@ifae.es +41 22 767 1125
Pacheco Pagès, Andrés pacheco@ifae.es +34 93 150 3154 +41 22 767 6063
Padilla, Cristóbal cpadilla@ifae.es +34 93 175 1513
Pascual, Ramon (UAB) pascual@ifae.es +34 93 170 2717
Peregrina, Eric eperegrina@ifae.es +34 93 241 8996
Peris, Santi (UAB) peris@ifae.es +34 93 581 2845
Pina, Sebastian spina@ifae.es +34 93 581 13 47
Pineda, Antonio (UAB) pineda@ifae.es +34 93 581 4817
Pio Garcia, Cristobal cgarcia@ifae.es +34 93 241 8994
Pomarol, Alex (UAB) pomarol@ifae.es +34 93 581 3042
Prat, Judit jprat@ifae.es +34 93 170 2709
Priyadarshi, Chaitanya cpriyadarshi@ifae.es +34 93 581 4772
Puigdengoles, Carles cpuig@ifae.es +34 93 581 8994
Pujolàs, Oriol pujolas@ifae.es +34 93 170 2712
Quirós, Mariano quiros@ifae.es +34 93 170 2714
Rico, Javier jrico@ifae.es +34 93 164 1661
Riu, Imma iriu@ifae.es +34 93 175 1517
Roman, David droman@ifae.es +34 93 304 0889
Romero Alba aromero@ifae.es +34 93 170 2708
Rosten, Rachel rrosten@ifae.es +41 22 76 74026
Salas, Lindber lsalas@ifae.es +34 93 170 2725
Salvador Salas, Adrian asalvador@ifae.es
Sanchez, Pablo psanchez@ifae.es +34 93 581 4772
Sarajiannami, Mahboobeh msaradjian@ifae.es
Siudek, Malgorzata msiudek@ifae.es +34 93 176 3966
Sonay, Anil asonay@ifae.es +34 93 170 2708
Strauch, Sara sarastrauch@ifae.es +34 93 164 1654
Tarrùs, Jaume jtarrus@ifae.es +34 93 581 4284
Terzo, Stefano sterzo@ifae.es +34 93 581 3213
Van Daalen, Tal Roelof tvandaalen@ifae.es +41 22 767 1125
Vargas, Danaisis dvargas@ifae.es
Villarejo, Miguel Angel mavillarejo@ifae.es +34 93 175 1511
von Harling, Benedict bvonharling@ifae.es +34 93 175 1516
Wu, Tianya twu@ifae.es +34 93 581 3213
Zwiehoff, Fabian fzwiehoff@ifae.es

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar els nostres serveis mitjançant l’anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, considerem que n’accepta el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra "política de Cookies".

Accepto les cookies d'aquest lloc.